Завантаження...
Реєстрація
TwitterFacebookВКонтакте
Підпишіться на наші RSS новини.
UARU

Новини: Термін подачі заяви на спрощену систему до 25 січня

  Для підприємців, які працюють на цій системі оподаткування, потрібно лише визначитися із категорією платників та подати відповідну заяву до податкової. Про це заявив заступник Голови ДПС України Сергій Лекарь під час брифінгу в рамках прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.
   
   Відповідно до внесених змін в спрощену систему оподаткування, всі платники поділяються на чотири категорії в залежності від обсягу отримуваної виручки. Прийнятну для себе категорію підприємець обирає за власним бажанням. Однак визначитися потрібно до 25 січня 2012 року.
   
   „Сьогодні податкова проводить консультації для представників малого та середнього бізнесу. Податківці роз’яснюють всі особливості, передбачені для кожної групи платників цього податку. Зокрема, у перших числах грудня в усіх регіонах України пройде ряд семінарів із роз’яснення усіх нововведень”, – зазначив заступник Голови ДПС України Сергій Лекарь.
   
   За його словами, податківці зацікавлені у створенні максимально сприятливих умов для переходу підприємців на нові правила роботи. Так, зокрема, всі свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік будуть дійсними до 1 червня 2012 року.
   
   Крім того, оскільки зміни потребують вивчення та адаптації з боку підприємців податкова подовжить мораторій на проведення фактичних перевірок малого та середнього бізнесу.

Коментарі